Ласкаво просимо на ваш новий сайт!

Будь ласка, зробіть наступні кроки для налаштування і початку використання вашого сайту:

  1. Налаштування вашого сайту Зайшовши на сайт, відвідайте адміністраторский розділ, де ви зможете здійснити налаштування та конфігурацію всіх параметрів вашего сайту.
  2. Підключення додаткових функцій Потім зайдіть на сторінку списку модулів і включіть ті модулі, що вам необхідні. Додаткові модулі ви можете знайти в розділі загрузка модулів на сайте Drupal.org.
  3. Налаштування дизайну сайту Для зміни зовнішнього вигляду вашого сайту зайдіть в разділ теми оформлення. Там ви можете вибрати одну із стандартних тем або додатково загрузити зі сторінки завантаження тем оформлення сайту Drupal.org.
  4. Розміщення матеріалів Тепер, нарешті, ви можете створювати матеріали вашего сайту. А ця інструкція зникне, як тільки ви розмістите свій перший матеріал на головну сторінку сайту.

За додатковою інформацією звертайтесь в розділ Допомога, або до мережевного довідника по Drupal. Можна також написати на форум Drupal.org або використати широкий діапазон інших послуг служби підтримки сайту Drupal.org.
Існує також російськомовне співтовариство на сайте Drupal.ru.

Drupal 5.x.

поліграфіяВсі поліграфічні компанії однакові, ми таке чуємо завжди, і напевно ви також таке казали.
Але ось вже на протязі десяти років «ТУ ПРІНТ» забезпечує бездоганну якість, вишуканий сервіс та збалансовану ціну в сфері поліграфічних послуг.
І саме тому малі підприємці, великі корпорації, банки, державні структури звертаються до нас за поліграфічними послугами знову і знову.
We speak English
Ukrainian printing company Kiev
Offset and digital printing size А0, A1, A2, A3

Саме час замовити поліграфію в компанії «ТУ ПРІНТ»

Спец. пропозиція

Офсетний друк формату B1 990 X 670см папір 150г. друк 4+0
Всі ціни прораховуються індивідуально. Вказані ціни орієнтовні.
Ціна за:
500шт- 4 600 грн
1000шт- 7 600 грн
2000шт- 13 680 грн